top of page
SESJA W STUDIU

Możesz u nas nagrać kilka dźwięków, sam wokal, przyjechać z bandem lub nawet z całą orkiestrą. Warunki akustyczne, jakie zapewniamy świetnie oddają brzmienia wszelkiego rodzaju składów wokalno-instrumentalnych.

Ceny uzależnione są od potrzeb i wielkości projektu. Orientacyjną ceną wynajmu studia jak i sprzętu do rejestracji audio jest 120 złotych za godzinę. Studio współpracuje z wieloma realizatorami dźwięku. Z uwagi na ich różne specjalizacje i preferencje ceny ich usług są kalkulowane indywidualnie względem potrzeb. 

POSTPRODUKCJA

Rejestracja to jedynie etap w całym procesie produkcji muzycznej. Oferta studia w zakresie postprodukcji jest niezwykle szeroka.

Podstawową edycję np. wokalu wykonujemy już od 200 złotych. W zależności od potrzeb oraz wielkości projektu cenę postprodukcji ustalamy indywidualnie.

SESJE WYJAZDOWE

Jesteśmy w stanie spakować studio i przyjechać pod wskazany adres. Realizujemy zarówno wyjazdowe sesje nagraniowe jak i koncerty live.

Nagranie audio np. koncertu wykonujemy już w cenie od 1500 złotych. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny.

NAGRANIA LEKTORSKIE

Realizujemy nagrania lektorskie do audiobooków, reklam czy materiałów szkoleniowych. Współpracujemy z wieloma ciekawymi głosami.

Ceny nagrań lektorskich są ustalane indywidualnie.

bottom of page